środa, 9 listopada 2011

ZAPRASZAM NA NOWĄ STRONĘ I BLOGA

W ostatnim czasie wiele się dzieje u mnie, stąd też zaległości w blogowaniu. Myślę, że mi je wybaczycie... bo pracy jak zwykle u mnie sporo, a tu tyle nowości dla Was przygotowałam:-)

Oficjalnie zapraszam na moją NOWĄ STRONĘ INTERNETOWĄ www.karinafalinska.com.
Mam nadzieję, że spodoba Wam się jej wygląd. Znalazło się na niej też sporo nowych zdjęć.

Razem z nową stroną rusza NOWY BLOG pod adresem www.karinafalinska.com/blog , w nowej szacie graficznej. Jak zawsze znajdziecie na nim najaktualniejsze relacje z sesji zdjęciowych, wszelkie nowości i zapowiedzi. Oczywiście zapraszam do podglądania i zamieszczania komentarzy.
Tym samym niejako żegnamy się na obecnym blogu, to już ostatni wpis tutaj. Od dziś będziemy się "spotykać" na NOWYM BLOGU. Natomiast na mojej stronie w zakładce STARY BLOG będziecie mogli nadal oglądać starsze zdjęcia. Stary blog będzie pełnił funkcje jedynie archiwum.

Kolejną nowością jest moje przyłączenie się do FACEBOOKA. Znajdziecie mnie TUTAJ Będziecie informowani o wszelkich aktualnościach oraz nowych wpisach blogowych. Tak więc jeśli spodobała się Wam moja strona oraz zdjęcia zapraszam do klikania "Lubię to".

Kolejna niespodzianka to MOJE ATELIER, do którego zapraszam już wkrótce!!! Spełniło się moje marzenie, bo otwarcie własnego atelier chodziło mi już od dawna po głowie. Tu będziecie mogli się ze mną spotkać, zobaczyć albumy i przede wszystkim - wykonać zdjęcia ciążowe, z dzieckiem, portretowe i inne sesje.

Na koniec jeszcze jedna informacja. W dniach 12-27.XI udaję się na zasłużony, długo oczekiwany urlop. Tak więc kontakt ze mną w ww. terminie może być utrudniony. Zaraz po powrocie odpowiem na wszelkie maile.

Pozdrawiam i do zobaczenia po powrocie na NOWYM BLOGU:-))

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz