wtorek, 8 września 2009

Ania i Łukasz - plener

Jak szaleć to szaleć... trzecia odłona ślubu Ani i Łukasza:) Tym razem plener. Widzieliście wcześniej kilka zdjęć z pleneru tej Pary - tym razem troszkę więcej, bo i dużo się działo.
PS: Dziękuję Wam Aniu i Łukaszu, że wytrwaliście i tak dzielnie przyjmowaliście kolejne moje "wizje" i pomysły :-)

Postawiliśmy na miasto, ruch, nowoczesność, szkło i metal....





... a ponieważ lubię kontrasty - nie obyło się bez moich ulubionych opuszczonych miejsc: ceglanych murów, starych budynków, generalnie wszystkiego co grozi zawaleniem :-)








... a potem dla odmiany coś zielonego, klasycznego


... a na końcu woda; wszak należało się moim modelom troszkę ochłody po długiej, męczącej sesji, a przy okazji można było zmyć z siebie kurz - zmaltretowana i ubudzona sukienka, poddana został przymusowemu plukaniu:-)))







Kubuś - zwiastun

Na specjalną prośbę - zapowiedź sesji z małym przystojniaczkiem. Kubuś to taki słodziak, że chciałoby się go ciągle przytulać... a do tego niezmiernie fotogeniczny model. Jeszcze troszkę cierpliwości Kochani - wkrótce więcej zdjęć... obiecuję ;-)

Ania & Łukasz - wedding day

Tak jak obiecałam wcześniej - ślub Ani i Łukasza w pigułce:-) Chociaż pogoda nie dopisała, nic nie było w stanie zepsuć humorów Młodej Parze. Ich promienne uśmiechy wynagradzały gościom kapryśną tego dnia aurę. Obserwując świeżo upieczonych małżonków miałam wrażenie, że nieraz zapominali się, jakby myślami byli tylko we dwoje - Ona i On. Miłość i uczucie aż unosiły się w powietrzu wokół nich...
Parę dni później spotkaliśmy się na plenerze i znowu to samo - Ania aż promieniała, a Łukasz wciąż spoglądał w jej stronę rozmarzonym wzrokiem... życzę Wam by było tak przez całe życie (aż miło patrzeć). Cudownie było towarzyszyć Wam Kochani podczas tego dnia.

























Jola brzuszkowo - zapowiedź

Dzisiaj na początek mała zapowiedź sesji, która miałam okazję ostatnio robić w Krakowie. Świetnie się bawiłam... mam nadzieję, że Julka w brzuszku mamy również;-)

piątek, 4 września 2009

nasza strona internetowa zajęła II MIEJSCE

Bardziej spostrzegawczy obserwatorzy mojej strony pewnie wiedzą, iż brała ona udział w konkursie, zorganizowanym przez forumweb.pl, na najlepsza stronę WWW. Konkurencja była spora, wielu kandytatów... ale udało się :-)
Są już oficjalne wyniki konkursu i z ogromną przyjemnościa mogę pochwalić sie zajętym II MIEJSCEM: http://www.forumweb.pl/konkurs.php

I tu specjalne podziękowania dla mojego Administratora strony, bo to jego dzieło i tak naprawdę bez niego stronka by nie istniała. Watro też zaznaczyć, iż naszej stronie przyznano najwyższą ilość punktów za prezentację i wygląd (oczywiście mam tu drobny wkład;-)... ale w tej kwestii rozumieliśmy się z Adminem bez słów). Cała reszta to owoc pracy i wiedzy Admina. On też wpadł na pomysł udziału w konkursie... i warto było.
Jeszcze raz wielkie podziękowania i gratulacje. Kawał dobrej roboty Adminku - jesteś wielki!!!