wtorek, 13 lipca 2010

Beata i Tomek - ślubnie

Pierwsza odsłona ślubu Beaty i Tomka - kolejna, plenerowa będzie w następnym poście:-) To był śliczny ślub: najpierw małe zamieszanie przedślubne podczas przygotowań, mnóstwo pozytywnych emocji, potem ślub w jednym z moich ulubionych kościołów w Tychach, a następnie przyjęcie i szaleństwa na parkiecie:) Jednym słowem dzień pełen wrażeń... i wielu okazji do chwytania w kadr radości, wzruszeń, emocji i miłości... hmmm, tego ostatniego w podwójnej dawce - a to już za sprawą Beatki i Tomka:))

Photobucket

Photobucket

Photobucket

Photobucket

Photobucket

Photobucket

Photobucket

Photobucket

Photobucket

Photobucket

Photobucket

Photobucket

Photobucket

Photobucket

Photobucket

Photobucket

Photobucket

Photobucket

Photobucket

Photobucket

Photobucket

Photobucket

Photobucket

Photobucket

Photobucket

Photobucket

Photobucket

Photobucket

Photobucket

Photobucket

Photobucket

Photobucket

Photobucket

Photobucket

Photobucket

środa, 7 lipca 2010

Karmenka

Rodzice Karmenki już gościli na moim blogu przy okazji sesji brzuszkowej (TU). Teraz spotkaliśmy się ponownie, ale już w powiększonym składzie. Maleńka była niesamowicie grzeczna, ciągle się uśmiechała i cierpliwie znosiła wszystkie przebieranki - po prostu stworzona do pozowania przed obiektywem:-) 

Photobucket

Photobucket

Photobucket

Photobucket

Photobucket

Photobucket

Photobucket

Photobucket

Photobucket

Photobucket

Photobucket

Photobucket

Photobucket

Photobucket

Photobucket

Photobucket

Photobucket